Nejmobily.cz

0 položek
 
Home Credit
Neváhejte a nakupujte již dnes! Využijte platbu na splátky pomocí Home Credit.
Vypočtěte si svou půjčku!
 
Vstup do obchodu
 
Kontakt

NejMobily.cz
Jezerní 20
720 00 Ostrava - Hrabová

Tel: (+420) 731 220 004

E-mail: obchod@nejmobily.cz

IČ:73892319
DIČ:CZ7912265603

Spousta zboží skladem!
Kompletní balení telefonů!
100% garance původu!
Nákup i bez registrace!

 

TOPlist

 

 

O nás

 

Záruka originálu
Chcete mít jistotu původu zboží a zajištění záruky?  Jsme distributorem Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, HTC,Mobi,Mivvy a Apple atd.Veškeré zboží pro Vás nakupujeme od oficiálních distributorů. Díky tomu Vám můžeme garantovat, že zboží je určeno pro prodej v ČR,případně EU,záruku 24 měsíců a zajištění záručního a pozáručního servisu v síti oficiálních servisních středisek.
 

Naší prioritou je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet, a proto dbáme na poskytování stoprocentního servisu. Nabízíme pouze zboží se 100 % garancí původu.

Protože klademe důraz na rychlé dodání zboží naším zákazníkům, disponujeme vlastními skladovými prostory a zásobami a naprostá většina námi nabízeného zboží je ihned k dispozici k okamžitému odeslání.

Prodáváme nové, neblokované mobilní telefony pouze z oficiální České distribuce,případně oficiální distribuce z EU, s 24 měsíční zárukou. Dále nabízíme širokou škálu příslušenství k mobilním telefonům: baterie, nabíječky, pouzdra, paměťové karty a další. Veškeré ceny uvedené v tomto e-shopu jsou konečné.Jsme plátci DPH.

Zboží prodáváme vždy komplet vč. příslušenství výrobcem dodané, součástí je doklad a záruční list na 24 měsíců.

 

Jsme specialisti na tento sortiment a v oboru jsme již více než 14 let.

NejMobily.cz
Jezerní 20
Ostrava

720 00

V případě dotazů týkajících se reklamace nás kontaktujte na emailu obchod@nejmobily.cz, nebo telefonicky na čísle (+420) 731 220004