Nejmobily.cz

0 položek
 
Home Credit
Neváhejte a nakupujte již dnes! Využijte platbu na splátky pomocí Home Credit.
Vypočtěte si svou půjčku!
 
Vstup do obchodu
 
Kontakt

NejMobily.cz
Jezerní 20
720 00 Ostrava - Hrabová

Tel: (+420) 731 220 004

E-mail: obchod@nejmobily.cz

IČ:73892319
DIČ:CZ7912265603

Spousta zboží skladem!
Kompletní balení telefonů!
100% garance původu!
Nákup i bez registrace!

 

TOPlist

 

 

Platba a doprava

Konkrétní platbu a dopravu si zvolíte v pokladně!

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY:
Po odeslání objednávky Vám do pěti minut přijde na emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci, automatické potvrzení objednávky. Pokud Vám tento email nepřijde, zkontrolujte jestli jste nezadali při registraci špatný email (údaje v registraci můžete měnit po přihlášení kliknutím na Vaše uživatelské jméno v pravém horním rohu). Jestliže je email v pořádku a potvrzení objednávky Vám přesto nepřišlo, prosím kontaktujte nás na obchod@nejmobily.cz  nebo v pracovní době od (Po-Pá) 9:00h do 18:00h na 731220004.

POTVRZENÍ TERMÍNU DODÁNÍ:
Jakmile bude zboží vyexpedováno nebo nachystané k odběru, pošleme Vám email nebo SMS s pravděpodobným dnem dodání, popř. i s číslem zásilky (v případě dodání přes  PPL). O přesném termínu dodání budete vždy informováni.

MOŽNOSTI ZPŮSOBU DOPRAVY:

Česká pošta - klasický balík - v rámci ČR 

- Dobírka (poštovné a balné) - 199 kč
- Osobní odběr (po domluvě) - ZDARMA

- Zboží Vám zašleme přes standardní balík České pošty. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové - bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození, krádeži atd.

- Dodání do cca 2-3 pracovních dnů ode dne expedice

- Předpokládaný den dodání ( zpravidla rozpětí dvou následujících pracovních dnů - Česká pošta negarantuje doručení do 24 hodin od vyexpedování jako u obchodních balíků), kdy bude zboží doručeno na Vaši adresu Vám sdělíme na Váš email, popř. telefon, uvedený v objednávce ihned jak bude objednávka vyřízena.

- V případě, že by Vás Česká pošta v tento den nezastihla na Vaší adrese, nechá Vám ve schránce oznámení o uložení zásilky na Vaší poště s odpovídajícím PSČ. Zboží si můžete převzít na Vaší poště ještě ten den večer nebo v průběhu následujících šesti dnů, kdy bude uložena zásilka na Vaše jméno. V případě, že Česká pošta v námi avizovaný den nedodá zboží na Vaši adresu a nenechá ani oznámení o uložení zásilky ve Vaší schránce, informujte se přímo na Vaší poště (je např. možné, že se Česká pošta nedostala k Vám do schránky apod.). Termín dodání Vám potvrzujeme v momentě, kdy zásilka opustí fyzicky náš sklad a je tedy pevný!

PPL - expresní balíková služba - v rámci ČR

- Dobírka (poštovné a balné) - 199 kč

- Zboží Vám zašleme přes expresní balíkovou službu PPL(PPL - Professional Parcel Logistic, s.r.o.). Zboží je důkladně zabaleno(proti nárazové - bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození, krádeži atd.

- Dodání následujicí pracovní den ode dne expedice

- Přesný den, kdy bude zboží doručeno na Vaši adresu Vám sdělíme na Váš email, popř. telefon, uvedený v objednávce ihned jak bude objednávka vyřízena. Na Váš email zašleme také číslo balíku. Vaši zásilku můžete sledovat na www.ppl.cz.

- V případě, že by Vás PPL v tento den nezastihla na Vaší adrese, nechá Vám ve schránce oznámení o uložení zásilky na regionálním depu. Telefonicky si můžete objednat opětovné doručení na místo a v čase (mezi 9-16 hod.), který si s pracovníky PPL domluvíte. Toto druhé doručení je zdarma. Případně si můžete zboží odebrat i na Vašem regionálním depu společnosti PPL. Předpokládaný čas prvního doručení a případně adresu regionálního depa, které odpovídá Vaší adrese zjistíte po zadání Vašeho PSČ zde.V případě, že PPL v námi avizovaný den nedodá zboží na Vaši adresu a nenechá ani oznámení o uložení zásilky ve Vaší schránce, neváhejte nás kontaktovat v pracovní době od (Po-Pá) 8:00h do 18:00h na 731220004, popř. se informovat přímo na PPL (je např. možné, že se řidič PPL nedostal k Vám do schránky apod.). Termín dodání Vám potvrzujeme v momentě, kdy zásilka opustí fyzicky náš sklad a je tedy pevný!